Vítej poutníku

Daraijin Blog

Září 2016

Velká nálož pohanské výzvy!!

4. září 2016 v 17:54 | Daraija |  Magický deník
#26 Jak medituješ?

hodně roztěkaný typ, který většinou nevydrží dlouho na jednom místě bez nějaké akce, proto se věnuji úřevážně aktivní formě meditace, kdy maluji, vybarvuji antistresové omalovánky, uklízím, cvičím, nebo něco vytvářím. Když už si sednu k meditaci jako takové, musím mít hudbu, nejlépe i nahranná slova, která mě povedou a vytvoří pro mou představoivost dostatek zájímavé akce, a nebo při meditaci zpívám chanty. To se mi hodně osvěčilo. Při zpěvu se uklidním a vydržím velmi dlouho v meditačním stavu. Doporučuji pro všechny, kteří stejně jako já, nedovedou chvíli jen tak sedět.

#27 Používáč chanty, mantry, afirmace?

O chante už jsem mluvila, ty používám velmi ráda, při meditaci, ale také při rituálech, nebo třeba když se sprchuji a provádím rychloočistu. Chanty mám velmi ráda, proto jsem vděčná za projekt České čanty , kde je velká dávka inspirace a kouzelné hudby.
Pokud jde o mantry, příliš s nimi nepracuji. Sem tam jsem na ně narazila při některých řízených meditacích, ale já sama je nevyhledávám a obdobně je to s afirmacemi. Ty nepoužívám vůbec. Nějak mi nesedí.


#28 Máš silové zvíře?
Tak na tohle téma jsem odpovídala už tolikrát, že ho s dovolením nebudu více rozvádět. Ano mám, žábu, vlka a kočku.


#29 Používáš kameny? Proč? Jak?

Přiznám se, že je nepoužívám tolik jak bych chtěla, i když mám celkem slušnou sbírku. Vyrábím kamenné elixíry, které využívám jako základ pro lektvary, přidávám kameny do váčků a využívám občas mříšky. Ale daleko více než drahé kameny, používám ty obyčejné, na které maluju a přetvářím je tak na zářiče a amulety.