Vítej poutníku

Daraijin Blog

Srpen 2014

Někdo hledá houby...

28. srpna 2014 v 12:54 | Daraija |  Magický deník
Dnes jsem se vypravila ráno do lesa, abych vyzvedla svůj pohár, který jsem dávala očistit. Spojila jsem návštěvu svého stromu i s houbařením. Vzala jsem si tedy svého vlkodlaka a tátu a vyrazili jsme.

Táta nakonec něco málo (spíš to málo než něco) přecejen našel, já měla štěstí menčí, krom moc krésné mochomůrky, jsem nenarazila na nic, co by se dalo sníst. Až pak mě Kessinka zavedla na malý palouček z mechu, kde jsem našla hotový poklad. Na zemi tam leželo několik zvířecích kostí!

Byla jsem z takového nálezu pochopitelně štěstím bezsebe. Bohužel jsem nenašla lebku, ta už asi klesla pod zem, ale donesla jsem si domů čtyři obratle, poblíž jsem zahlédla ještě delší nejpíš stehení kosti, ale ty jsem tam nechala, čehož nyní poměrně lituju a možná se pro ně ještě vrátím zítra. Asi jde o srnku, soudě podle velikosti obratlů a faktu, že jich bylo poměrně dost, což znamená, že zvířátko mělo celkem dlouhý krk.

Z výletu do lesa jsem se tedy vrátila příjemně naladěná a velmi potěšená vzácným nálezem. Povedlo se mi natočit také video, které brzo zveřejním a v plánu jsou i další videa, týkající se nalezených kostí a práce s nimi.


Máme doma miminko

28. srpna 2014 v 12:44 | Daraija |  Magický deník
A je to tady, konečně jsem si utrhla chvilku času abych se s vámi mohla podělit o nejdžhavější novinku v naší rodině. Zase jsme se o jednoho rozrostli! Takže už nás není pět, ale rovnou šest.

Baldík se tak může těšit z nového kamaráda. A protože si tak moc rozumí, mrňous se od něj nehne. Foto mluví samo za sebe...


Tímto vám představuju nového člena týmu Daraija, malého, neskutečně roztomilého a střeštěného Tora. (Pokud to někdo nepoznal, je to ten úplně vespod)

Čarodějka

13. srpna 2014 v 10:51 | Daraija |  Obrazy a malúbky
Na Vánoce jsem dostala několik napnutých pláten a tak je mé příležitostné malování v plném proudu. Náhodou jsem na internetu narazila na velmi pěkné obrázky malých čarodějek, které mě inspirovaly k této malbě.

obrázky, které mě inspirovaly:Moje dílo: