Vítej poutníku

Daraijin Blog

Listopad 2013

Další cesta k posvátnému stromu

16. listopadu 2013 v 10:15 | Daraija |  Magický deník
Už se to stalo tradicí, že na podzim podnikám cestu za svým spřáteleným stromem. Je pravdou, že podzimní les mám obzvlášť ráda, je takový klidný a vyrovnaný. V lese jsou tváře ročních dob vydět asi nejvíce.
Vydala jsem se tedy za svým kamarádem, aby u něj nalezla klid po týdnu v rušném velkoměstě. Už cesta samotná je pro mne meditací. Vzláště pak ty okamžiky, kdy přecházím most, či procházím tunelem. Cesta je velmi rozmanitá a tím víc se mi líbí.

Oltář, který jsem postavila u mého stromku, kopodivu stále drří. Tak jsem k němu přidala posvěcené jablko a chvíli jsem rozjímala při věštění z run...


Již v prodeji

13. listopadu 2013 v 19:58 | Daraija |  Vlčí tajemství
A je to tady! Má nová kniha, Vlčí tajemství je již v prodeji. Nakonec se vše podařilo zařídit a jak jsem si předsevzala, je podzim a Vlčí tajemství je na světě.


Než se Viktor dostal do Benovy smečky, řídil se jen jedním heslem Zabij a přežiješ. I když už nemusí každý den bojovat o svůj život, temnota minulosti se ho stále drží. Celý život poslouchal příkazy jiných, teď netouží po ničem jiném, než být tím kdo poroučí. Cestu za pozicí alfy by mu mohl usnadnit úkol, kterým ho Ben pověří. Stačí, aby udržel mladého a vzpurného Adama dál od Pati, lidské dívky, do které se údajně zamiloval. Zdá se, že jeho chladné vlčí srdce nedokáže obměkčit nic a splnění úkolu je nadosah. Pak se ale setká s Lilianou, Patiinou starší sestrou, a začne toužit po všem, co nesmí mít…

Ke koupi ZDE

22.díl : Magické pomůcky 2 (athame a zvonek)

2. listopadu 2013 v 19:53 | Daraija |  Youtube seriál Čarodějnictví v praxi
Druhý díl o pomůckách (druhá ustřižená polovinaMrkající) tentokrát o athame a rituálním zvonku.