Vítej poutníku

Daraijin Blog

Stručný děj

3. července 2013 v 22:50 | Daraija |  Zakázané ovoce
Kudláčková Denisa - Zakázané ovoce
Jsou předurčeni k tomu, aby se navzájem nenáviděli. Osud však rozhodne jinak a svede jejich cesty dohromady. Oba mají zjistit, že svět není černo-bílý.
Věčný souboj dobra se zlem ožívá na stránkách knihy Zakázané ovoce v cela novém světle. Vstupte do světa čar a kouzel, kde se nemožné stává skutečností a nechte se spolu s hlavní hrdinkou Elisabeth okouzlit chutí Zakázaného ovoce..

Dávno před dobou lidí, seslala bohyně Slunce na zem mocný a velmi krásný drahokam. Každý kdo ho uviděl po něm začal toužit, nejen pro jeho krásu, ale hlavně moc. Dokázal znásobovat sílu svého pána až k neporazitelnosti. Kdyby se dostal do špatných rukou, slal by se tou nejmocnější zbraní. Proto je založen řád mocných mágů a čarodějek, který se drahokam snaží zničit. Povede se jim však jen oslabit jeho moc. Je vsazen do hole a chráněn těmi nejmocnějšími kouzly jaké svět znal, jen jednou za pět set let, na jediný den, znovu nabude své dřívější moci. A ta doba právě nastala...
Časy se ale změnily a včele řádu nyní stojí mladá Elisabeth, studentka ekonomie. S pomocí ostatních členek řádu se připravují na procitnití hole. V ten den už hůl nebude pod ochranou a vypukne bitva o její vlastnictví, kdy na straně zla stojí nemlsrdní a krutí démoni.
A právě v té době se objeví Elisabethina dávná láska, Williem, jehož už léta vídá ve svých snech. Spolu s ním však do Elisabethina života vstoupí lež, zlo a nebezpečí. Když pak Elisabeth zjistí, že pod svou střechou skrývá nepřítele, je pozdě na rozumné uvažování. Karty jsou už rozdány a pro oba dva započla nebezpečná hra plná vášně, nenávisti a lží. Pod nebem naplněným strachem z blížící se války a smrtelného trestu se zrodí láska dvou úhlavních nepřátel.
Je to osud, nebo jen další Willova lež?
Knihu kupujte zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama