Vítej poutníku

Daraijin Blog

Nový oltář

3. července 2013 v 23:18 | Daraija |  Magický deník
Nedávno jsem podstoupila poslední zasvěcení a ukončila tak studium u They, proto jsem se rozhodla, že se nově uspořádám oltář.
Mezi ty největší změny, které jsem provedla, patří deska za oltářem. Tu jsem přidala zejména proto, že mě rušil pohled na druhou stranu, takhle se můžu soustředit přímo na věci na oltáři. Dále pak, ve středu chybí kadidelnice a svíčka reprezentující stupeň mého zasvěcení. Svíčka tam není protože jsem studium dokončila, všechny svíčky pro jednotlivé stupně mám nadále skované, jako památku a možná, že z nich vyrobím jednu velkou. Kadidelnici jsem dala pryč, protože v místě kde oltář stojí ji vůbec nepoužívám, protože bych se tam zadusila. Je to maličký kumbálek bez oken. Kadidelnici tedy používám jen při sabatech, které se většinou konají venku, proto jsem usoudila že na stálém oltáři ji mít nemusím.
Na levý kraj jsem umístila obětní mističku pro své totemové zvíře a na pravou stranu obdobnou varintu pro strážného anděla, ktrého chápu hlavně jako ochraný prvek. Já osobně s anděli nepracuji, ale jejich energie občas přijímám, zprostředkované od povolaného človíčka.
Další novinkou je přemístění hůlky do středu a postavení athama ne špičku, udělala jsem to pro úsporu místa. Nově mám také dve obětní misky. V levo v mušličce je voda. Vpravo v ořechové skořábca zase sůl a pírka.
Přidala jsem na oltář také obrázky božstva, které jsem si nakreslila na překližku. A největší novinkou je asi změna sošek pro božstvo. Dříve jsem používala výjev Zrození Venuše a pro boha vousatou svíčku, pak jsem si ale z fima vyrobila zeleného mužíka a později o bohyni. Protože mi k sobě dokonale ladí, vysloužili si místo na oltáři. Preferuji je také proto, že jsem si je vyrobila sama, jsou přesně takoví jak je vidím já, proto jsou pro mě velmi cení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mililili mililili | 5. července 2014 v 11:49 | Reagovat

Super článek, sice se v čarodějnictví nevyznám, ale vypadá to zajímavě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama