Vítej poutníku

Daraijin Blog

Článek v novinách

3. července 2013 v 22:55 | Daraija |  Zakázané ovoce
První článek v novinách o mé maličkosti.
V závěru minulého roku vydalo českobudějovické nakladatelství Nová forma, orientované na začínající autory, prvotinu studentky 2. ročníku rumburského gymnázia Denisy Kudláčkové.
Jedná se o fantasy román s milostnou tématikou Zakázané ovoce. V knize se prolíná realita současného mladého člověka se světem čarodějek a démonů. Hlavní postavou je mladá čarodějka, jež se zamiluje do pohledného muže, kterého vídá ve svých snech. Když se skutečně setkají, ukáže se, že jejich lásce stojí v cestě temné tajemství. Navíc se čarodějčin řád musí utkat s podsvětím démonů. Tedy napínavý příběh blízký právě Denisině věkové skupině. Mezi studenty literárního semináře, ale i mezi dalšími spolužáky vyvolala knížka velký zájem.
Přestože Denisin úspěch vzbudil na gymnáziu pozornost, není to událost tak úplně nečekaná. Už v loňském školním roce totiž zvítězila Denisa v nultém ročníku literární soutěže vyhlášené Gymnáziem Rumburk, jehož se zúčastnila se svými básnickými i prozaickými příspěvky více než dvacítka studentů. Nový ročník soutěže byl vyhlášen i letos a Denisin úspěch bude jistě motivací pro další autory. A zahálet nebude ani Denisa, už prý pracuje na druhém dílu své knížky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama