Vítej poutníku

Daraijin Blog

Andělský březen

3. července 2013 v 23:13 | Daraija |  Magický deník
Tak, musím dodělat resty z minulého měsíce. To brzo, já vím.
Tématem minulého měsíce, tedy března byli andělé. Popravdě, mě toto téma nezajímá natolik, abych mu věnovala velkou pozornost. Teoreticky o tom něco vím a věřím, že je to téma jistě velmi zajímavé, které má v duchovním světě své nezastupitelné místo, ale tak nějak vím, že to není téma určené mě. Proto zůstanu jen v teoretické sféře a praxi přenechám jiným.
Tématem jsou Andělé a nanebevzatí mistři.
Dlouho jsem váhala, co k tomuto tématu napsat. Lépe by se k němu jistě vyjádřil můj kamarád Michal, který s andílky aktivně pracuje. Což je možná také další důvod, proč se já sama netoužím nijak zapojit. Když potřebuji jejich pomoc, požádám Míšu.
Takže jsem se rozhodla popsat vám, jak anděly začleňuje do života čarodějka, pro kterou nejsou hlavní oblastí působnosti.
Nemám jméno pro svého andílka a zatím jsem se nepokoušela s ním navázat osobní kontakt. Ale odjakživa mě lákaly sošky andílků a na jejich přítomnost rozhodně věřím. Na oltáři mám pro svého andílka dokonce vyhrazené místo. Má tam sošku a svíčku. Soška dalšího andílka mi zase slouží jako držátko na zapalovač. A několik mandal jsem věnovala právě této tématice.
Je ale pravdou, že pokud nastane chvíle, kdy o něco žádám, dalo by se říct, kdy se modlím, nevolám andílky, ale bohyni a občas boha.
Pro ty z vás, kteří by chtěli nějakou tu modlitbu andílkům dát, jsem napsala, následující verš:
Andílku můj
Přívětivě při mně stůj
Veď mě cestou mou
Veď mě světlem i tmou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama